![]() |
We're developing Price Per Unit Calculator to help you find the best deal when you shop. Which package of spaghetti is cheapest per ounce: 12.5 oz for $1.49, 16 oz for $1.99, or 2 pounds for $3.49? I found myself using my iPhone's calculator to calculate unit prices, and trying to remember the unit price of each product was a pain! Our new web app can easily tell you and even highlights the best deal. |
Home
Additional comments powered byBackType
